Program: 8.30 HEAT s Petrou „proseccocat“ 8.45 Fun Tone s Mončou 9.00 Ranní jóga s Lenkou 9.30 spinning s Lenkou 9.45 BOSU dynamic s Terkou 10.00 Hathajóga s Gabčou „proseccocat“ 10.30 HEAT s Renčou 10.45 Kruhový trénink s Eliškou 11.00 Port de... číst více

Rodiče s dětmi

Máte doma malého človíčka ve věku 3 měsíce až cca 2,5 roku?

Přijďte si s ním zacvičit!

Za doprovodu říkanek a písniček podpoříme rozvoj schopností a aktivit, které k danému věku patří, a děti si přirozeně začnou zvykat na bližší sociální kontakt mezi sebou.

Cvičení pomůže zajistit zdravý vývoj všech hlavních svalových skupin a kloubů u vašeho děťátka. Poskytne též návod, jak podpořit dítě, aby si zachovalo tělesnou pružnost a s postupujícím věkem  rozvíjelo své tělesné dovednosti přiměřeně věku.

Proč cvičit s dětmi?

Cvičení a pohybové hry prohlubují vzájemnou důvěru mezi rodičem a děťátkem a přispívají k rozvoji pohybových dovedností. Malý človíček si již od malička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu. Cvičení Vám též napomůže poznat co Vaše děťátko baví a jak pracuje v přítomnosti jiných dětí i jiné autority. Pokusíte se akceptovat, že dítě občas nemá chuť účastnit se naplánovaného cvičení ( však i nám dospělým se občas do něčeho nechce ) a vcítit se do jeho pocitů.

Cena: jednorázový vstup 100,-Kč, permanentka na 10 vstupů 800,-Kč

Aktivita Den Hodina
Dětičky (1,5-2,5 roku)

děti, které dobře samostatně chodí a zvládnou běhat

Batolata

děti lezoucí, sedící a trénující chůzi

Miminka (od  3 měsíců)

nelezoucí a nesedící děti

 

středa

 

středa

 

středa

9.00

 

10.00

 

11.00

Pokud si nejste jisti, do kterého kurzu přijít, vyberte nejpravděpodobnější variantu a domluvíte se přímo na kurzu. Není problém mezi kurzy volně přecházet.


Kontaktujte nás

1 + 11 =


Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Budete dostávat nejnovější informace o novinkách, připravovaných akcích apod.

Váš email byl úspěšně zaregistrován! Zkontrolujte prosím Vámi zadaný email a potvrďte registraci.