Program: 8.30 HEAT s Petrou „proseccocat“ 8.45 Fun Tone s Mončou 9.00 Ranní jóga s Lenkou 9.30 spinning s Lenkou 9.45 BOSU dynamic s Terkou 10.00 Hathajóga s Gabčou „proseccocat“ 10.30 HEAT s Renčou 10.45 Kruhový trénink s Eliškou 11.00 Port de... číst více

Jógová cvičení

Jsme fitnessová generace, která si nandá sluchátka nebo si pustí televizi a přitom běží, cílem je uběhnout 10 kilometrů nebo udělat 20 kliků, jde pouze o výkon a nikoli o prožitek. Tím pádem o svém vlastním těle moc nevíme. Není to záležitostí filozofie, ale přístupu. Výkon bez prožitku je k ničemu. Vnímáte to také tak? Nebo chcete a cítíte potřebu změny, pak jste srdečně vítáni.

Co lektor to styl jógy, vyberte si svůj styl a svého učitele, naše příjemné prostředí a zkušení lektoři Vám budou nápomocní. Na malou chvíli zapoměňte na starosti a problémy, zapoměňte na výkon, nechte se vést svým dechem a v klidu a pohodě procházejte pozicemi.

Navštivte naše stránky o józe Jóga Pardubice


Jóga pro zdravá záda

jemná lekce jógy v pomalém plynutí pozicemi. Zaměřeno na stabilizační systém, posílení centra těla, protažení a posílení zádových svalů. Lekce vhodná pro úplné začátečníky a pro klienty s lehkými zdravotními problémy.

Powerjóga slow-flow

zlepšuje fyzickou kondici, formuje postavu, zlepšuje ohebnost kloubů a pružnost svalové tkáně, protahuje zkrácené svaly, účinně likviduje kalorie, zlepšuje držení těla, působí preventivně proti bolestem zad, zlepšuje vnímání a ovládání těla, působí blahodárně na psychiku, podporuje soustředěnost, naučí Vás správně dýchat. Lekce jsou v pomalejším tempu ale s výdržemi v pozicích. Lekce je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé.

Powervinyasajóga

Ve vinyase je každý pohyb přesně synchronizován s dechem, na který je také kladen prvotní důraz. Jako příklad lze uvést pozdrav slunci, kdy se podle dechu plynule přechází z pozice do pozice. Překlad slova vinyasa zní „spojení“, které v józe samotné znamená hlavně spojení dechu a ásany nebo také spojení samotných ásan do plynulých sestav při cvičení. Lekce je vhodná pro pokročilé a není vhodná pro začátečníky.

Powerjóga pro začátečníky

lekce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit základům dynamické powerjógy. Základním principem cvičení powerjógy je pozdrav slunci a opakování jednotlivých ásan v rytmu dechu a ve „vzorci“ pozdrav slunci. Pro začátečníky je lekce uzpůsobená klidným tempem, jednoduchými ásanami /pozicemi/, aby byli schopni se správně naučit dýchat, správně držet tělo, koncentrovat a uvolnit se. Do pozdravu slunci jsou dosazovány základní dynamické pozice bojovníků a z nich jsou vytvářeny jednoduché sekvence podobných a příbuzných ásan. Na začátku lekce se instruktor věnuje správné technice uvolnění, rozhýbání těla. Lekce končí relaxací.

Hathajóga

je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Jógová terapie

Od jógové terapie nečekejte tradiční jógu v podobě cvičení typu Vinyasa, kdy se rychle a dynamicky střídají jednotlivé pozice. Terapie je tu od toho, aby pomohla a ulevila tělu. Lekce je založena na vnímání svého těla a porozumění jeho požadavků. Lekce není vhodná pro úplné začátečníky.

Jóga pro seniory

Nikdy není pozdě začít cvičit, nikdy není pozdě na jógu. Zkušený lektor, příjemné prostředí a lekce přizpůsobená starším věkovým kategoriím. Permanentka na 10 vstupů za pouhých 700,-Kč!

Kraniosakrální jóga

Princip kraniosakrální jógy je jednoduchý. Rytmus, pokud je pravidelný a silný, dokáže vytvořit chemii radosti, posílit imunitu díky stimulaci mozkových buněk, ale i ostatních tkání. Pokud tento kraniosakrální rytmus slábne, dostavuje se náchylnost k virovým onemocněním, deprese, roste vnitřní napětí na fasciích těla a dostavuje se i dlouhodobá vyčerpanost a nesoustředěnost s mnoha civilizačními chorobami.

Ještě jste u nás nebyli? Pak využijte možnost první návštěvy ZDARMA!

Aktivita Den Hodina

JÓGA

pondělí 9.00, 17.00
úterý 10.00, 16.00, 18.00
středa 7.00, 17.00
čtvrtek  8.15, 10.00, 17.00
pátek 10.00, 16.00
sobota 10.00
neděle 8.00, 19.00

Kontaktujte nás

9 + 1 =


Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Budete dostávat nejnovější informace o novinkách, připravovaných akcích apod.

Váš email byl úspěšně zaregistrován! Zkontrolujte prosím Vámi zadaný email a potvrďte registraci.