Děkujeme Vám všem (151 klientům), kteří jste si našli 2-5minut na vyplnění našeho dotazníku.

Většině z Vás doporučil naše zařízení spokojený známý (to nás těší), nebo bydlíte nedaleko (966m do nového sportcentra bude tedy jen příjemná procházka na zahřátí).

Naši lektoři se pravidelně školí, vzdělávají a proto jsem rádi, že to vnímáte i Vy, naši klienti, a že shledáváte lektory jako profesionály.

Drobné výhrady k zařízení v McBODY jistě zmizí s novými a moderními stroji Grün Sport a novými pomůckami na skupinové lekce.

S novým sportcentrem aktualizujeme a modernizujeme nejen naše webové stránky, ale i on-line rezervační systém. Zároveň možnost použít platební bránu pro platbu a vklad na účet klienta.

Děkujeme Vám za Vaše milé vzkazy i podnětné připomínky, k nimž bychom se chtěli vyjádřit:

  1. Vysoký STORNO poplatek – je pouze v případě, kdy se klient neomluví dříve než 60 minut před začátkem lekce. Máme pocit, že v tuto chvíli by již všichni mohli vědět, jestli mohou jít cvičit, nebo ne a brát ohled na klienty, kteří by rádi šli, ale již pro ně není místo. V případě neočekávaných situací řeší vedení McBODY každou omluvu individuálně.
  2. Boty – to je věčný problém všech zařízení tohoto typu L. Píšete nám výtku, že se válejí všude u vchodu… a nyní ruku na srdce, kdo z nás si ukládá boty do skříněk, které jsou u vchodu, nebo si je odnese do šatny? Snad si tento zlozvyk nepřeneseme do nových prostor…
  3. Další Vaše podněty a připomínky se opravdu vyřeší přestěhováním do nových prostor….kromě jediné: „nestěhujte se!“

 

Děkujeme za to že jste a my jsme tady pro Vás

VEKTOR team

Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Budete dostávat nejnovější informace o novinkách, připravovaných akcích apod.

Váš email byl úspěšně zaregistrován! Zkontrolujte prosím Vámi zadaný email a potvrďte registraci.