Ceník

onas

Ještě jste u nás nebyli? Pak jste srdečně zváni na první návštěvu ZDARMA!

Nevíte jak na to? Chcete se dozvědět jak jste na tom se svaly a tukem? Kompletní diagnostika Vašeho těla s tréninkovým plánem a rozborem jídelníčku za 1.400,-Kč

Chcete se do cvičení „vrhnout po hlavě“? Pak pro Vás máme extra výhodnou nabídku – permanentek za 600,-Kč (na 10 lekcí) – platnost 1 měsíc od data zakoupení, kterou můžete použít na jakoukoliv aktivitu v rozvrhu, nebo jako jednorázový (hodinový) vstup do posilovny, rezervace lekcí pouze 1 den předem.

Dále si můžete zakoupit permanentku za 800,-Kč (na 10 lekcí) – platnost 3 měsíce od data zakoupení, kterou můžete použít na jakoukoliv aktivitu v rozvrhu, nebo jako jednorázový (časově neomezený) vstup do posilovny, rezervace lekcí pouze 1 den předem.

A co takhle neomezená permanentka  na 30 dní za 890,-Kč? To vůbec nezní špatně! (při 1 lekci denně zaplatíte necelých 30,-Kč za lekci! Pozor! Platí 30 dní od data zakoupení). Vstup do on-line rezervačního systému, vložený kredit nesmí klesnout pod 50,-Kč.

Permanentka na 10 lekcí s platností na 5 měsíců za 1.000,-Kč, rezervace lekcí pouze 1 den předem.

Permanentka na 20 lekcí s platností na 9 měsíců za 1.690,-Kč, rezervace lekcí pouze 1 den předem.

Kurzovné na 10lekcí za 950,-Kč (pevně zarezervovaná lekce – den a hodina)

Kurzovné na 15lekcí za 1.400,-Kč (pevně zarezervovaná lekce – den a hodina)

Kurzovné na 20lekcí za 1.790,-Kč (pevně zarezervovaná lekce – den a hodina)

Depozit STUDENT                           vklad od 500,-Kč ((1 lekce/84,-Kč – vstup do internetových rezervací, čerpaní možné po dobu 6 měsíců, vložený depozit nesmí klesnout pod 100,-Kč)

Malý depozit k čerpání          vklad od 1.500-,Kč (1 lekce/84,-Kč – vstup do internetových rezervací, čerpaní možné po dobu 6 měsíců, vložený depozit nesmí klesnout pod 200,-Kč)

Velký depozit k čerpání          vklad od 5.000,-Kč (1 lekce/70,-Kč – vstup do internetových rezervací, čerpání po dobu 1roku, vložený depozit nesmí klesnout pod 200,-Kč)

Permanentky ani depositní karty nejsou přenosné.

Studentský jednorázový vstup do posilovny 49,-Kč (po předložení průkazu studenta)

Jednorázový vstup 100,-Kč (možnost rezervace až týden předem)

Last minute Nechcete se vázat? Nikdy nevíte jestli budete moct na cvičení přijít? Pak „last minute“ je to pravé pro Vás – za 50,-Kč si můžete koupit vstupné na volnou lekci 5 minut před jejím začátkem a nejpozději v čase začátku lekce – těšíme se na Vás! (bez možnosti rezervace, pouze na zbylá volná místa, nejdříve 5min před začátkem lekce, každý návštěvník vyplní formulář „last minute“)

Fajnovky za dvacku – tak to je úplná BOMBA – Jdete vyzkoušet naše cardio stroje nebo posilovnu? Minimální sazba 20,-Kč za 20minut a pak je už na Vás jak dlouho zůstanete – za každou další minutu z Vašeho účtu odečteme 1,-Kč.

Členství v Mcbody fitness –  pro informace o dlouhodobém členství nás kontaktujte k osobní schůzce, rádi Vám sdělíme podrobnosti a výhody

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY – seznamte se prosím.Kontaktujte nás

1 + 8 =


Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Přihlaste se k odběru novinek McBODY

Budete dostávat nejnovější informace o novinkách, připravovaných akcích apod.

Váš email byl úspěšně zaregistrován! Zkontrolujte prosím Vámi zadaný email a potvrďte registraci.